Regionální kolo ve florbale Hostinné – kategorie dívek

006Dne 12. dubna 2018 jsme vyrazily na regionální kolo ve Florbale do Hostinného v následujícím  složení:  hráčky Ilichová Nikola, Kalábová Eva, Kráčalová Monika, Srbová Kateřina, Málková Pavlína, Pelikánová Eliška, brankářka Barbora Bartošová a trenérka Ing. Iveta Horčičková. Na turnaj jsme přijely s půlhodinovým zpožděním kvůli dopravní situaci při cestě do místa turnaje. Během naší počáteční absence v soutěži byly již odehrány tři zápasy a průběžně vedlo družstvo z Hořic.  Neprodleně po převlečení a kratičké přípravě nás proto záhy čekal zápas se zatím vedoucím týmem Hořic. Po skončení základní hrací doby bylo skóre 0:0, rozhodovaly nájezdy, ve kterých jsme byly úspěšnější, a tento zápas pro nás skončil vítězstvím. Výhrou pro náš tým skončily i následující utkání, ve kterých padlo mnoho hezkých gólů, vesměs z naší strany a děvčata si užila krásné sportovní zážitky. Sumární výsledek zápolení pro náš tým znamenal celkové vítězství. Dívky byly oceněny zlatými medailemi a nejlepší střelkyní celého turnaje se stala Nikola Ilichová.  Tento krásný, již druhý vítězný výsledek během jednoho týdne, a to hned ze dvou kolektivních sportů, je motivací pro další soutěžní klání a sportovní aktivity.  Součástí odměny byla i káva se zmrzlinou během zpáteční cesty, jimiž jsme výhru oslavily.

Zapsala: Ing. Iveta Horčičková