MISTROVSTVÍ ČR ČSMPS V ZÁVODECH HORSKÝCH KOL 2019

Opět po roce a celkově již po sedmé se do obcí Chroustovice a Sruby sjely týmy závodníků ČSMPS z různých koutů České republiky na již tradiční závody horských kol. Podzimní počasí připravilo pro organizátory i závodníky zajímavé prostředí. Páteční odpoledne patřilo již tradičně časovce, která byla oproti minulým ročníkům nepatrně prodloužena o atraktivní lesní krosovou pasáž.

Po celou noc se o sobotní trať staralo deštivé počasí. Ta byla vedena po lesních cestách a pěšinách a byla tedy řádně promočená a kluzká. Všichni závodníci si s ní přesto poradili a dojeli ve zdraví do cíle. Dobrá nálada, nová přátelství a krásné dva soutěžní dny celou akci jenom umocnily. Cenné kovy a dary pro všechny účastníky těchto závodů budou všem připomínat tuto akci. Domácí sportovní oddíl SK Integra nezůstal zkrátka. Za domácí klub SK Integra Chroustovice závodilo 7 borců. V nejpočetnější kategorii muži A překvapil Laušman Štěpán, který se umístil v obou závodech na výtečném bronzovém stupni. V kategorii ženy A, okruhový závod, Jana Zverbíková vyjela dokonce titul mistra ČR.  Bartošová Barbora brala bronz a kompletní medailovou sbírku doplnila v předešlém dni J. Zverbíková ziskem stříbrné medaile v časovce.

Velké poděkování patří všem sponzorům, obci Sruby, dobrovolníkům, Odbornému Učilišti Chroustovice a organizátorům za umožnění a zajištění konání těchto závodů. Již nyní se těšíme na příští, osmý ročník.

Více o akci se dozvíte – ZDE – SK Parta Litoměřicko z.s.

hokola19_vysledky